Ettevõttest

Alustasime Apple hoolduskeskuses, kus igapäevane kogemus näitas, et isegi igivanad Mac’id ja iPhoned püsisid endiselt suurepärases konditsioonis. Nägime kui pikalt kestavad kvaliteetsed Apple seadmed. Iga mudel on täis innovatsiooni ja kaasaegset tehnikat, mis on tegija ning püsib töökindlana ka aastaid hiljem.

Seetõttu tekkis meil soov tuua parema hinnaga, kuid sama Apple kvaliteediga toode rohkemate inimesteni, et kõik saaksid Apple seadmetest rõõmu tunda. Käivitasime Apple seadmete ostmise, müümise ja taastamisega tegeleva UPGR8 OÜ koostöös Valge Klaari kogemusega, millest ka tunnustus Certified by Valge Klaar.
Kasutades õigeid Apple varuosi ja remondivahendeid saab iga Apple seade endale uue elu ja võimaluse, et rohkem kasutajaid õnnelikuks teha. Elektroonika saab taaskasutusse ja loodus ütleb iTähh.

Isegi tänapäevase tehnoloogia juures ei ole taaskasutamine 100% võimalik. Iga ümbertöötlus vajab täiendavat energiat ja loodusressursse. Vahetades oma Apple seadme meie juures aitad säästa loodust ja muudad maailma paremaks. Meie anname sellele uue elu ning utiliseerime defektsed osad keskkonnasäästlikult.Tule ja tee oma seadmele Upgreat!

Marko Kärner
Tegevjuht

Kontaktandmed:
E-mail: info@upgr8.ee
Marko Kärner, Tegevjuht  marko.karner@upgr8.ee
Ivo Lillemaa, Tehniline juht ivo.lillemaa@upgr8.ee
Tel: +372 6001120
GSM: +372 56619600
Postiaadress: Mustamäe tee 3a, Tallinn 10615

Kõik tellimused täidame e-poest. Meiega saab ühendust telefoni ja e-maili teel.

UPGR8 OÜ
Reg.nr: 16044755
KM nr: EE102289046
Juriidiline aadress: Harjumaa, Tallinn linn, Tartu mnt 80, 10112 

Seadmeid saab 14 päeva jooksul tagastada aadressil Mustamäe tee 3a, Tallinn Valge Klaari salongi.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.